25.01.2022

У Дніпрі пройшов рейд з розміщення зовнішньої реклами

У Дніпрі проводять рейди з виявлення порушень правил розміщення зовнішньої реклами. Вивіски не повинні бути ширші за дверний проріз, на фасаді не можуть розміщуватися банери, також під забороною виносні рекламні конструкції, що заважають вільному руху городян. На вулиці Метробудівській, 15 у чотирьох із п'яти закладів є порушення.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на департамент торгівлі та реклами ДМР.

Як розповів головний спеціаліст управління споживчого ринку та реклами департаменту торгівлі та реклами ДМР Артем Абраїмов, на фасадах видно значні порушення розміщення рекламних засобів відповідно до певного дизайн-коду.

Є виносні конструкції, вивіски перевищують по ширині дверний або віконний отвір. Представникам закладів ми залишили розпорядження про усунення порушень, на це дається 2 тижні. Якщо підприємець проігнорує вимогу, складається адміністративний протокол, штраф від 850 до 1700 гривень. Також у деяких випадках може проводитися примусовий демонтаж рекламних конструкцій на підставі рішення виконкому, зазначив Артем Абраїмов. p>

З початку 2022 року представники департаменту торгівлі та реклами перевірили близько 30 закладів. Рейди регулярно проходять у всіх районах Дніпра.

За словами Артема Абраїмова, більшість підприємців після розпорядження усувають порушення і надалі дотримуються визначеного у місті дизайн-коду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *