20.01.2022

У Дніпрі пройшов танцювальний марафон (ФОТО)

На площі Героїв Майдану провели XVI танцювальний марафон Дніпро-Фітнес-Штурм. Брали участь всі викладачі 1000 вихованців позашкільного закладу, а також перехожі. Учасники серед іншого навчилися рухам з народних танців аркана та коломийки. Їх показували спеціальні гості.

Наш перший марафон пройшов саме на цьому місці. І сьогодні ми запалюємо активністю найголовнішу площа Дніпра. Дуже приємно було приєднатися до святкування, а також показати бажаючим, що фітнесом займатися дуже просто, поділилася директор КПНЗ Дитячо-юнацький центр Штурм Дніпровського міської ради Ірина Герліванова.

До фітнес-марафону приєдналися танцівники і викладачі з самої Коломиї.

Дітей і дорослих запалили народним танцем арканом. Потім запропонували навчитися ще коломийки: все кружляли по площі. А ще добре, що вихованці і перехожі познайомилися з культурою з іншого куточка України. Бажаю нашим жителям здоров'я, самоідентифікації, а ще усвідомлення, що ми дніпряни, поділилася директор департаменту молодіжної політики і національно-патріотичного виховання міської ради Дар'я Біла.

Більше п'яти років бере участь в цьому марафоні Дніпрянка Софія Івановська:

Я бажаю рідному місту натхнення для підкорення нових висот. Бажаю, щоб Дніпро та в подальшому розвивався і процвітав, щоб хвилі його енергії заряджали всю Україну.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *