17.10.2021

У Дніпрі пропонують розширити вулицю Воскресенську до «Дніпро-Арени»

Колишній міський голова Дніпра Іван Куліченко у Facebook запропонував вирішення транспортної проблеми, яка виникла через часткове перекриття для руху транспорту вулиці Короленко, передає Depo.Дніпро.

«Рішення знайти можна. Розширення вулиці Воскресенської від Набережної до стадіону «Дніпро-Арена» ми неоднаразово розглядали, обговорюючи коригування в генеральному плані міста. Думали про це на той випадок, якщо кількість транспорту буде збільшуватися і пробки наростати, – зазначив він. – Але сам проект не розроблявся, в генеральному плані цього немає. Але якщо це хвилює автомобілістів міста Дніпро, і якщо в цьому будуть зацікавлені ті, хто забезпечує безпеку руху по вулицях, то це питання комплексно вирішити можна. Якщо поставити задачу».

Як відомо після реконструкції вул. Короленка частково перекрили для руху транспорту, і це створило певні проблеми для автомобілістів, які піднімалися вгору до «Дніпро-Арени». 

Нагадаємо, цього року міськрада дала дозвіл на кредит для реконструкції кількох вулиць – зокрема, Успенської площі та вул. Ливарної.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *