24.05.2022

У Дніпрі проведуть 25 різноманітних безкоштовних екскурсій для молоді (ФОТО)

У Дніпрі стартував цикл екскурсій для молоді: що можна подивитися в місті.

Про це повідомляє «Міська рада».

Вперше у Дніпрі 26 січня розпочали цикл безкоштовних екскурсій для молоді. Першу провели у Музеї історії Дніпра. Прийшло на неї два десятки охочих.

Тут в інтерактивній формі екскурсанти можуть познайомитися з Олександром Полем, також у залах музею розвитку культури, у нас є навіть експозиція з інформацією про торгівлю нашого міста, адже у нас був великий бум. Щоб побачити деякі цікаві речі, потрібен смартфон для сканування QR-коду, наголосила старша наукова співробітниця Музею історії Дніпра Ірина Завалова.

Прийшла дізнатися про життя Олександра Поля дніпрянка Анастасія Кривогуз:

Я народилася в Дніпрі, все життя цікавилася його історією. А тут зможу дізнатися всю інформацію про видатного жителі нашого міста. року плануємо провести 25 різноманітних екскурсій по Дніпру. Для цього бажаючим потрібно зареєструватися (детальніше на сторінці центру https://www.facebook.com/molcentrdnipra/) Серед двох десятків екскурсій молодь зможе відвідати Музей Вадима Сідура, Дніпровський художній музей, Ситуаційний центр міста тощо, підсумувала директор комунального підприємства Молодіжний центр Дніпра Ірма Нініашвілі. -content/uploads/2022/01/af9d92b47616f658b4729d8026fd4d69.jpg» />

Раніше ми писали, що легендарна картина Башкирцевої повернулася зі Швейцарії до Дніпра.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *