22.01.2022

У Дніпрі провели першу в регіоні аутотрансплантацию кісткового мозку малюкові з онкологією (ВІДЕО)

Лікарі Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні провели першу в регіоні аутотрансплантацию кісткового мозку 4-річній дитині з онкологічним захворюванням.

Про це повідомляє «Міськрада» з посиланням на прес-службу Дніпропетровської облради.

Як розповів директор КП «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня» Олексій Власов, це перша на сьогодні операція такого типу, яка була проведена в Україні за межами Києва

Пацієнтом став 4-річний Максим, який протягом трьох років боровся зі злоякісним онкологічним захворюванням. За цей час малюк отримав три повних циклу хіміотерапії. Однак вони виявилися недостатньо ефективними — хвороба мала два рецидиви і знову поверталася. За рішенням лікарів, на останньому етапі лікування високодозової хіміотерапію поєднали з аутотрансплантацией кісткового мозку. Це в рази збільшує ймовірність повного одужання «, — сказав Олексій Власов.

Реалізація проекту відбувалася за рахунок Національної служби здоров'я, дотацій з благодійних фондів і за рахунок обласного бюджету. Зокрема, завдяки придбанню необхідного для таких операцій обладнання .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *