18.01.2022

У Дніпрі реконструкції та капремонту дочекався дитсадок №379

У Дніпрі в Амур-Нижньодніпровському районі проведуть капітальну реконструкцію дошкільного навчального закладу № 379, який знаходиться на вул. Пестеля, 34. Роботи, відповідно до тендера, оголошеного департаментом капітального будівництва на порталі ProZorro, обійдуться міському бюджету в 65,4 мільйона гривень.

Про це повідомляє «Міськрада» з посиланням на «Наше Місто «.

На цю подію чекають з нетерпінням сотні малюків та їхніх сімей, які проживають на ж/м Каменський і в Березановке. Також з надією в майбутнє дивиться директор дитсадка №379 Віра Іванівна Іванова. Вона вірить, що після реконструкції групи знову наповнюватися веселим дитячим сміхом.

Наш садок, розрахований на 280 дітей, почав роботу в 1982 році як відомчим. Він був самостійною бюджетною організацією. Нас фінансувало безпосередньо Міністерсто фінансів України. Потім, коли відомчі дитячі садки почали закривати, нас передали на баланс району. Але оскільки в дитячому садку було дуже велике господарство своя котельня на балансі стояла, водопровід довжиною 1800 м, газопровід близько 2 км, 1,5 км каналізації в 2002 році його закрили. У 2004-2006 роках були спроби відремонтувати будівлю. Постелили нову покрівлю, поміняли вікна, двері, розводку по опаленню та сантехніці. Але знову процес застопорився, і садок так і не відкрили. Зараз ми з надією дивимося в майбутнє. Оголошено тендер, виготовляється проект реконструкції. Мені постійно дзвонять проектанти, уточнюють різні деталі, розповіла Віра Іванова.

Згідно тендеру, в установі дошкільної освіти замінять покрівлю, відремонтують стіни, перестелют підлоги, реконструюють фасад. Також планується оновлення санвузлів, медичного блоку, кухні. Крім цього, замінять системи електро- і водопостачання, опалення, каналізації, встановлять нові світильники. Приміщення дитсадка обладнали системою відеоспостереження та пожежної сигналізації. Територію облагородять: видалять старі дерева, висадять газони, квіти і кущі. Також закуплять нове обладнання для дитячих майданчиків. Закінчити роботи планують до 30 грудня 2022 року.

Депутат Дніпровської міськради від АНД району Олексій Безуглий зазначив, що питання реконструкції дитячого садка був одним з першочергових, які обговорювалися на зустрічах з виборцями у 2020 році. Оскільки в даному районі проблема з місцями в дитсадках стоїть дуже гостро.

На більш ніж 40 тис. жителів ж/м Каменський і Березановке на даний момент є всього 2 комунальних дитячих садки. Звичайно, цього недостатньо. І виборці давно просили вирішити дане питання. Більш того, це було одним з базових обіцянок команди Пропозиції, яке ми давали на зустрічах в АНД районі восени 2020 року. І я радий, що запуск ще одного дитячого садка для наших мікрорайонів був визначений мером Борисом Філатовим як пріоритетний, зазначив він.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *