25.01.2022

У Дніпрі рибалка, полюючи рибу-монстра, мало не втратив ногу (ФОТО)

У Дніпрі рибалка спіймала справжню рибу-монстра. А в сутичці із чудовиськом мало не втратив ногу.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на посаду Олександра Громадського у Facebook.

Справа була так!
Значит…
Довго наганяли жах страшні історії про сомів людожерів які мешкають у глибині Дніпра.
Величезні риби ковтають повністю водоплавних птахів, свійських тварин і при зустрічі змушують буквально посидіти водолазів, які вимушено проводять різні підводні роботи.
Навіть мережевики скаржаться на те, що у них хтось дуже великий систематично краде рибу прямо з мереж.
Все це не могло не знайти відгуку. -Мисливець вирушив на підводне полювання в межах міських пляжів, поки закритий купальний сезон. Він розповів, що зустріти сома-людожера вдалося на поглибленні, яке починалося саме за кромкою купальної зони. Сом ніби зайняв це місце в очікуванні чергових роззяв, які могли б стати його здобиччю.

Але цьому не судилося статися, як тільки ми зустрілися віч-на-віч — рішення відбулося блискавично. />Я вистрілив у сома, і гартований гарпун пронизав його товстествену спину.
Почалася боротьба, сом дуже активно тягнув на глибину, а я намагався утримати його за мотузку що з'єднує гарпун з рушницею, ситуація дуже схожа на фільми про китобоїв. І ось коли я вже майже втихомирив його, сом не здався і показав свої людоїдські нахили — він атакував мене за ногу, а потім вирішив відкусити частину моєї ласти. Лопата лопнула під ривками і тиском сомових щелеп і тільки її якість і міцність, дозволило мені навіть з поламаною лопатою закінчити цю сутичку і відбуксирувати сома на берег.

Сом виявився вагою близько 50кг, рибалка з великими труднощами підняв його, щоб зробити фото.

Раніше ми писали, що тарифи на Дніпрі та області не зростуть.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *