20.05.2022

У Дніпрі розчищення доріг ведуть у посиленому режимі (ФОТО)

Для ліквідації наслідків снігопаду в Дніпрі задіяно більше 90 одиниць спецтехніки. Транспорт працює без перебоїв.

Про це повідомляє «Міська рада».

У Дніпрі для ліквідації наслідків негоди (мокрого снігу) з ночі працює 91 одиниця техніки, зокрема 17 міні-машин для збирання тротуарів, а також 16 бригад дорожніх робітників. Станом на 15:00 висипано понад 1800 тонн протиожеледних сумішей. Насамперед увага приділяється найбільш небезпечним ділянкам мостам, шляхопроводам, підйомам та спускам доріг.

Наразі роботи продовжуються. Про це на брифінгу 18 січня повідомив головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко.

Сьогодні водії, перш ніж виїжджати зранку, подивилися на погоду та залишили авто вдома. Дякуємо їм за це. Увечері очікується погіршення погодних умов, тому звертаємось до автовласників: не залишайте машини на узбіччі, щоб не заважати роботі комунальної техніки вночі. Також сьогодні поліція не перекривала рух вантажного транспорту у місті: такого колапсу з вантажівками, як наприкінці грудня, не було. Крім того, багато водіїв вантажівок користувалися Південною об'їзною дорогою, яка нещодавно була відкрита, зазначив Антон Андрієнко.

Усі маршрути громадського транспорту працюють у штатному режимі: понад 800 автобусів, 180 трамваїв, 124 тролейбуси. Інтервали руху громадського транспорту не змінювалися. У нас заготовлена ​​спеціальна снігоуборочна вночі чергувало 7 бригад, проте снігопад був не дуже рясним, тому бригади не виїжджали. Сьогодні вночі чергуватимуть 8 бригад на снігоочисних трамваях, які при необхідності виїдуть та очищатимуть шляхи. Крім того, чергуватимуть водії тролейбусів, які готові при необхідності виїхати та очищати контактну лінію від льоду вночі, зазначив під час брифінгу головний спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Денис Щербина.

Раніше ми писали, що у Кропивницькому з -за сильної хуртовини впала головна ялинка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *