25.01.2022

У Дніпрі розповіли, чи можна вакцинуватися людям із хронічними захворюваннями

У Дніпрі підопічним відділенням територіального центру розповіли, чи можна щепитися проти COV діабет, гіпертонія, онкологія тощо). Зустріч пройшла у форматі zoom-конференції.

Про це повідомляє «Міська рада».

Під час заходу заступник міського голови директор департаменту охорони здоров'я населення Андрій Бабський зазначив, що особисто він вакцинувався двома дозами ще навесні, а також всі співробітники департаменту та 95% медичних працівників: >

Це свідчить про те, що медична спільнота Дніпра повністю довіряє та підтримує вакцинацію. Поки що це єдиний спосіб максимально захистити себе від коронавірусної хвороби або тяжкого перебігу хвороби. А це стосується людей з хронічними хворобами, коли відповідні щеплення можуть врятувати життя. По місту їх уже зроблено понад 800 тисяч».

Заммера, директор департаменту соцполітики Едуард Подлубний також зазначив, що всі працівники відділень територіального центру також вакциновані, тоді як підопічні лише 25% із понад 8 тис. осіб, які перебувають на обліку.

Ще 236 підопічних виявили бажання вакцинуватися вдома. Відповідні списки вже передано до лікувальних закладів. Усі відділення терцентру співпрацюють із цього питання з медичними працівниками. Власним прикладом закликав усіх працівників соціальної галузі вакцинуватися. Якщо вони хворіють, то, на щастя, у легкій формі і без тяжких наслідків. Тому це має стати вирішальним для наших городян у проведенні вакцинації проти коронавірусу. Це єдиний шанс вберегтися від цієї страшної історії та зберегти життя нашої підопічної, підкреслив Едуард Подлубний. , а також мобільні бригади:

Люди з хронічними недугами насамперед повинні вакцинуватися. Патологія судин, гіпертонічна хвороба, цукровий діабет ведуть до складнішого перебігу коронавірусної хвороби у разі виникнення. Тому, щоб не було тяжких наслідків, і закликаємо насамперед таку категорию людей вакцинуватися проти COVID-19. Наші сімейні лікарі телефонують таким пацієнтам і запрошують прийти зробити щеплення. А немобільних вакцинуємо вдома.

В той же час, завідувач кардіологічного відділення клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Андрій Іванов додав, що з кожною хвилею COVID-19 у стаціонарі пацієнти у тяжчих станах.

< Більшість пацієнтів, які госпіталізують з коронавірусом, невакциновані. Звідси і тяжче перебіг хвороби, що саме собою досить непередбачувано. Тому не слід довіряти необґрунтованим страхам, чуткам, а треба щеплюватися, щоб себе захистити, підкреслив Андрій Іванов.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *