31.07.2021

У Дніпрі рятують дитину, яка випила засіб для очищення труб

У Дніпрі 15-річний підліток випив засіб для очищення труб «Крот» і опинився у лікарні, передає Depo.Дніпро з посиланням на повідомлення лікаря-ендоскопіста Сергія Щудро у Facebook.

«Дитина 15 років переведена з районного центру зі скаргами: на неможливість ковтання твердої їжі, давиться під час прийому їжі. З анамнезу відомо, що на початку цього року дитини випила хімічну речовину «КРОТ», була госпіталізована до реанімаційного відділення, – написав він. – Після стабілізації стану дитина була переведена до педіатричного відділення. Через два тижні на езофагоскопії – задня стінка глотки – гіперемія, залишається набряк, язв та дефектів слизової немає».

За словами лікаря, була виконана гастроскопія під загальним знеболенням через тиждень з моменту останнього огляду, на якій виявлено набряк.

Слід зазначити, що діти регулярно потрапляють до дитячого ендоскопічного центру у Дніпрі після того, як ковтають різноманітні предмети. Так, нещодавно у Дніпрі врятували немовля, яке проковтнуло шматок пластика. У клініку звернулись батьки дитини 9 місяців зі скаргами на нудоту, блювоту. Вищевказані скарги з’явилися, коли дитина проковтнула пластиковий значок.

Нагадаємо, у Дніпрі до лікарів привели дитину, яка проковтнула металевий значок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *