20.01.2022

У Дніпрі рятують Ярошенко Антона

У Дніпрі, після невдалого стрибка в воду, знаходиться в реанімації з забоєм спинного мозку і переломом 5 шийного хребця Ярошенко Антон, передає «Міськрада».

Друзі, наш друг Ярошенко Антон, потрапив в біду. В результаті невдалого стрибка в воду отримав сильний забій спинного мозку і перелом 5 шийного хребця. На даний момент знаходиться в реанімації. Через утворився набряку є навантаження на легені і серце, відповідно загроза життю. Лікарі поки не дають ніяких прогнозів. Ми віримо і дуже намагаємося підтримати його і батьків в цю непросту хвилину. Звичайно ж, фінансова сторона дуже значна. Гроші потрібні кожен день. Просимо вас про допомогу Всі ви, знаєте мене особисто або опосередковано, знаєте нашу компанію і знаєте як ця людина доріг для нас. Важливі кожні 10 грн. Ми будемо шалено вдячні за будь-яку допомогу! «, -Написав його друг Павло Євгенович на своїй старніцах в Фейсбуці.

Станом на 23 серпня, спочатку новини були хороші, але пізніше Антону стало гірше і його знову повернули в реанімацію:

Хочемо висловити величезну подяку всім тим, хто не пройшов повз і допомагає нам збирати гроші на лікування Ярошенко Антона. Наведемо вам останні новини відновного процесу:
два дні тому перевели з реанімації, йшли на поправку, почав трохи згинати руки в ліктьових суглобах і чуть-чуть радував нас рухами кистей. Ноги, як і раніше залишаються без рухів.
Вчора стало гірше, набряк всередині забиття спинного мозку почав прогресувати — Антона повернули в реанімацію і всю ніч його стабілізували. На зараз стан — стабільно тяжкий.
Продовжуємо збір грошей і ще раз дякуємо кожному хто не проходить повз і допомагає нам у цій ситуації «, — написала Станіслава Шишкіна.

Реквізити для допомоги:
Бокси для готівки:
магазин Плай
Квітковий магазин (по ул.Старий шлях) або в руки нам: Вікторія Штура, Наталя Тітовська, Станіслава Шишкіна, Сергій Уманцев.

Карта:
4149 4993 8256 3250 , Шишкіна Станіслава.

Резервна карта, якщо на першу перевести не вдалося:
4149609003201748, Шишкіна Станіслава.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *