25.05.2022

У Дніпрі стартував фестиваль ковальського мистецтва «Кoval fest»

У Дніпрі 14 жовтня на Фестивальному причалі почався фестиваль ковальського мистецтва Кoval fest. Протягом трьох днів гостей чекає безліч розваг, інтерактивні фотозоні, конкурси, розіграші призів, квест на виживання тощо. Захід розпочали з традиційного виконання гімну України на ковадлах, повідомляє Міськрада.

Щороку все більше дніпрян відвідує цей фестиваль. На додаток кожен може спробувати себе в ролі коваля.

Тут будуть різні локації, організатори щорічно пропонують гостям щось нове, наприклад, співпраця ковалів і активних городян, сказав начальник управління культури Дніпровського міської ради Євген Хорошилов.

цього року головна тема Кoval fest постапокаліпсіс:

Ми хочемо привернути увагу людей до того, що відбувається в світі. А також хочемо підштовхнути гостей фестивалю на позитив і добро. Запрошуємо 15 жовтня на відкриття головної скульптури триметрового металевого сокола, який символізує назву одного з житлових масивів Дніпра. Після завершення фестивалю сокола встановлять на бульварі Слави, 40, зазначив організатор і учасник Коваль Талісман.

На фестивальному майданчику кожен художник проведе власні майстер-класи: це і традиційне лиття в землю, і створення унікальної зброї з дамаської сталі, вироби з титану, унікальні скульптури з металобрухту:

Ще бажаючі зможуть взяти участь у створенні найдовшою в країні металевого ланцюга, запросила дніпрян президент ГО Національна спілка майстрів художнього металу Тетяна Тицька.


Коваль Олександр Шапошник приїхав з учнями в Дніпро з Бердянська:

Дуже цінний фестиваль для моїх вихованців, адже тут вони можуть поспілкуватися з іншими ковалями, подивитися техніку виконання, тому що у кожного вона унікальна. Тут неймовірні твори мистецтва. А ми привезли кілька великих скульптур. Для відвідувачів майстер-класи з виготовлення сердечок, котиків, рибок.

Я прийшла сюди з подругою, а вона на свята приїхала в Дніпро з Одеси. Неймовірні емоції, тому що тут ми побачили унікальні роботи з металобрухту. Ми вже сфотографувалися у птиці, зробленої зі старих столових приладів. Кожного запрошую насолодитися цією красою, поділилася Дніпрянка Інга.

Детальніше про фестиваль: https://www.facebook.com/1085914148230852/posts/2003860036436254/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *