29.05.2022

У Дніпрі та області лікарні працюють у посиленому режимі

У Дніпропетровській області медична система працює стабільно. Лікарні забезпечені всім необхідним від медикаментів до їжі. Про це на брифінгу розповіла в.о. директора департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Вікторія Кулик, повідомляє Міськрада з місця подій.

Хочу сказати, що на сьогодні медична система нашої області стабільно працює лікарні міста готові до будь-якої допомоги екстреної та термінової. Лікарні забезпечені медикаментами та матеріалами, усіма медикаментами, киснем.

Просимо вас! Не вірте фейковим повідомленням! У лікарнях міста все є від медикаментів до засобів особистих потреб, білизни та їжі, довіряйте перевіреним каналам! Тільки офіційним джерелам інформації!
Щодо запасів кисню.

Ми безпосередньо працюємо з постачальниками кисню, не бракує. Щодо крові запаси є, за всіма групами. Можна зараз записатися, у разі потреби вам зателефонують.

У будинках дитини діти забезпечені всім: їжа, памперси та все необхідне. Збори ми не оголошували, ситуація у медичній системі міста стабільна. Все є в наявності.

Лікарні працюють у посиленому режимі та готові надавати допомогу. Вони забезпечені медикаментами, їжею, білизною, прокоментувала ситуацію Вікторія Кулик. Щоб записатися в донорський резерв, необхідно зателефонувати: 056 720 90 70, 056 720 90 71. раніше ми писали Це не навчальна тривога: ситуація у Дніпрі та області станом на 17:00. У Дніпрі та області АТБ запроваджує обмеження на продаж товарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *