22.01.2022

У Дніпрі та області з'являться нові льодові арени

Дніпропетровська облрада має намір подати 2 заявки на участь в програмі Президента Велике будівництво. Йдеться про те, що одна з льодових арен може з'явитися в обласному центрі, а друга — в одному з міст Дніпропетровщини, повідомляє Міськрада.

Як повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, сьогодні у нього була зустріч з президентом Федерації хокею України Георгієм Зубко. Під час візиту говорили про те, що будуть пoдавать заявку на участь в прoграмме будівництва ледoвих арен.

Де ще побудують льодові арени

В планах — подати 2 звернення, щоб лід з'явився і в Дніпрі, і в Дніпропетровській області. В якому саме куточку Дніпропетровщини побудують льодовий палац — стане зрозуміло найближчим часом, — написав Микола Лукашук.

Скільки льодових арен в Дніпрі і області зараз

Нагадаємо, на сьогоднішній день в Дніпрі успішно функціонують Льодова арена, а також 2 приватних катка. Один з них знаходиться в лавину, другий — в Каравані. Влітку Дніпропетровська ОДА оголосила тендер на розробку проекту реконструкції Метеора, в якому планує відновити льодову арену.

Крім того, 2 льодові арени також є ще в одному великому місті — Кривому Розі. Вони знаходяться в парку ім. Богдана Хмельницького і в ТРК Юніон.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *