22.01.2022

У Дніпрі триває ГогольFest: що відбувається в Dnipro Center for Contemporary Culture

Як раніше повідомляв «Міськрада», міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва «DniPro ГогольFest 2021» відбувається в Дніпрі вже в втретє в рамках програми «Культурна столиця», глядачів чекають 2-3 жовтня. Фестиваль розташувався на трьох локаціях: на річковому вокзалі, в Dnipro Center for Contemporary Culture і на недіючому заводі К. Лібкнехта. Що і де відбувається, повідомляє «Міськрада».

Так в Dnipro Center for Contemporary Culture (спуск Крутогорний, 21-А) проходить театральна і освітня програми фестивалю. Зокрема, гості фестивалю можуть подивитися своєрідні трейлери до книг в проекті «Дегустація книг».

На кількох екранах відразу глядач бачить актора, який читає фрагмент книги. Ці відео створені в колаборації з художниками, які відповідають за візуалізацію. Глядач поринає в розповідь і може спробувати його на дотик, смак, звук. А далі вже прийняти рішення читати чи цю книгу повністю, розповіла куратор освітньої програми фестивалю Анастасія Євдокимова.

Також насичена театральна програма в DCCC. Серед хедлайнерів три вистави: швейцарський театр із сучасною хореографією і унікальний німецько-британський проект-інсталяція про минуле і майбутнє, а також «Цифрова Одіссея» від Влада Троїцького.

Формуючи театральну програму, ми відштовхувалися від місця проведення DCCC. Тому вибрали ті, які мають сильну естетичну і візуальну складову «, розповів куратор театральної програми фестивалю Андрій Палатний.

Пані Валерія приїхала в Дніпро з Кам'янського саме на «DniPro ГогольFest». Каже, що її зацікавили лекції, які проходять в цей день в рамках фестивалю:

в минулому році я вперше побувала на» ГогольFest «в Дніпрі, і я була вражена! Це дуже цікаве, наповнене захід, тут багато творчих людей. Крім того, дуже сподобалася локація Центр сучасного мистецтва «.

Дізнатися більше про подію можна на офіційному сайті фестивалю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *