24.05.2022

У Дніпрі триває реконструкція відомого стадіону: подробиці (ФОТО)

У Дніпрі триває масштабна реконструкція легкоатлетичного стадіону на вул. Універсальної, 18-а, найвідомішого як стадіон ім. Петра Лайка.

Про це повідомляє «Міська рада».

Роботи розпочато в серпні 2020 року. Завершити їх планують цього літа. В даний час роботи виконані на 95%.Повністю виконані роботи з благоустрою, прокладено комунікації та доріжки для бігу, облаштовано зону для метання молота та ядра. Ще залишилося укласти газон для футбольного поля», розповів заступник начальника управління капітального будівництва департаменту капітального будівництва міської ради Ростислав Голубовський-Єрощук.

Зараз на стадіоні триває ремонт приміщень усередині трибун. та конференц-зал.

На трибунах зроблено систему вентильованого фасаду, алюмінієві конструкції з енергозберігаючими склопакетами. Трибуни виготовлені із сучасною гідроізоляцією. Вже змонтовані звукові та світлові системи», додав представник підрядної організації Сергій Гавриленко.

Для стадіону виберуть і нову назву. Голосування за нього тривало два тижні, у результаті було обрано три фіналісти.

Буде створено робочу групу, яка вибере одну назву для цього стадіону. До робочої групи увійдуть тренери з легкої атлетики міста та області, судді та представники спортивної спільноти. Планується, що на цьому стадіоні Дніпро прийматиме й міжнародні змагання, тож нова назва буде англійською», — розповів начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов.

Також він додав, що на стадіоні представлені всі 48 видів легкої атлетики. , що представляють Дніпро на міжнародній арені, а також вихованці спортивних шкіл міста, а також любителі.Для всіх буде створено окремий графік.

На території стадіону є будинок спорту, який потребує ремонту, зараз на ці роботи оголошено тендер.

Раніше ми писали, що місто заходить у масштабну програму модернізації вуличного освітлення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *