24.05.2022

У Дніпрі відбувся міжнародний форум, який зібрав віп-персон із усього світу (ФОТО)

Сьогодні, 16 лютого, в Дніпро з візитом приїхали члени Наглядової Ради Ялтинської Європи Нагадаємо, що YES є платформою для обговорення європейського майбутнього України у глобальному контексті. Завдяки Ялтинській Європейській Стратегії Україна зміцнює відносини з міжнародними партнерами, розвиває нові ідеї та реалізує безліч проектів.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на «Наше місто».

< >Під час візиту почесні гості Наглядової Ради YES, серед яких засновник групи EastOne Віктор Пінчук, екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський, міністр закордонних справ Швеції (2006-2014), прем'єр-міністр Швеції (1991-1994) Карл Більдт, віце-президент Havas Group Стефан Фукс, екс-президент Естонії Керсті Кальюлайд зустрілися зі студентами Дніпровської політехніки. Спільно із мером Дніпра Борисом Філатовим почесні гості відвідали Музей АТО.

Понад 15 років YES є ініціатором діалогу між лідерами з України, ЄС, США, Російської Федерації та інших частин світу. Ялтинська Європейська стратегія поєднує лідерів від політики, бізнесу, представників ЗМІ, громадянського суспільства та експертів. YES бере свій початок у 2004 році, коли Віктор Пінчук запросив близько 30 європейських лідерів для обговорення майбутнього України та ЄС у рамках першої щорічної зустрічі. З 2004 по 2013 рік щорічні зустрічі YES проводились у символічному місці Лівадійського палацу в Ялті. Після анексії Криму Росією, щорічні зустрічі були перенесені до Києва.

Зустріч у Дніпрі організували не випадково.

Декілька днів тому західні медіа почали передавати дату про вторгнення Росії на територію України. Члени правління Ялтинської Європейської Стратегії одразу ж зателефонували і вирішили, що саме цього дня ми маємо зустрітися в Україні. Спочатку думали про столицю, але згодом вирішили приїхати на Схід у Дніпро. Уся організація хоче продемонструвати єдність. До того ж, за 2 дні розпочнеться Мюнхенська конференція безпеки. Там буде багато політиків, лідерів і нам дуже важливо надіслати правильні та сильні меседжі. Важливо показати усьому світу, що український бізнес готовий тут інвестувати, адже Україна – наша батьківщина. Ми віримо, що тут буде все гаразд!» зазначив засновник гурту EastOne Віктор Пінчук.

Розпочався візит членів Ялтинської Європейської Стратегії зустріччю зі студентами Дніпровської політехніки, в ході якої молодь мала можливість поставити цікаві питання почесним гостям.

Далі делегація вирушила на екскурсію до Музею АТО.

Буквально на годину Дніпро відвідала і Президент Естонії (2016-2021) Керсті Кальюлайд< img src=»/wp-content/uploads/2022/02/1ab05bfe3ff4a3193782aa28404e2ed6.jpg» />

Ми підтримуємо український народ. Один за всіх і всі за одного не може бути жодного іншого рішення. Ми дуже хочемо, щоб цього року, наступного, і багато років після панував світ. Слава Україні! зазначила у своєму виступі Керсті Кальюлайд.

За словами екс-президента Польщі Олександра Кваснєвського, єднання для українців зараз важливе, як ніколи.

Важливо йти своєю дорогою, як хочуть люди в Україні, та вирішують під час демократичних виборів. Я впевнений, що маючи такий потенціал, як Україна, таке молоде покоління, з яким ми зустрічалися, країна має всі шанси на хороше світове майбутнє. Місце для України в європейській сім'ї є, і воно зміцнюватиметься. Це сенс, з яким ми приїхали до Дніпра, сказав колишній президент Польщі Олександр Кваснєвський.

Міністр закордонних справ Швеції (2006-2014), прем'єр-міністр Швеції (1991-1994) Карл Більдт наголосив на важливості того, що саме 16 лютого члени Ялтинської Європейської Стратегії з Польщі, Естонії, Швеції, Франції перебувають в Україні.

< p>

Дякуємо за можливість бути сьогодні у Дніпрі та Музеї АТО. Тут особливо помітні масштаби трагедії, яка тягнеться ще з 2014 року. Крім того, цей музей демонструє вражаючу рішучість українського народу до об'єднання зусиль та прагнення незалежності. Ми тут, щоб висловити свою підтримку українцям у прагненні захищати свою свободу та демократію, сказав Карл Більдт. /p>

Я хотів би сказати слова подяки нашим гостям за те, що саме в ці дні відвідали наше місто і особистим прикладом показали, що весь цивілізований світ поряд з Україною. У нас немає жодного російського світу, обмеження прав російськомовного населення, жодних протиріч усередині країни. Ми маємо тільки величезну брехню з боку нашого північного сусіда, експансія, маніпуляції. Україні загрожує одна єдина країна, яка фактично ні перед чим не хоче зупинитися. Ми мирні люди і хочемо миру, але ми нікуди не поїдемо. Це наша країна, і ми її захищатимемо до останнього, якщо це знадобиться заявив мер Дніпра Борис Філатов.

Раніше ми писали, що «Буде видно навіть із космосу: «Дніпро покаже всім, що ми — єдині» — Філатов.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *