20.01.2022

У Дніпрі відкрилася ZM clinic — клініка з унікальними медичними послугами (ФОТО)

Сьогодні, 7 вересня в Дніпрі відкрилася унікальна клініка ZM clinic. За допомогою сучасних методик тут будуть лікувати не тільки тіло, а й душу пацієнтів.

Про це повідомляє «Міськрада» з посиланням на «Наше місто».

Про особливості нового медзакладу НМ розповіли його ідеологи, лікарі з величезним стажем і високою кваліфікацією Юлія Злотницького і Світлана Мороз.

Коли людина переживає стрес, про красу говорити не доводиться, впевнена косметолог Юлія Злотницького. Самі краще косметичні процедури не принесуть бажаного результату. Тому ми вирішили створити інноваційне медичний заклад, аналогів якому немає в Україні. Я викладаю ін'єкційну косметологію вже 15 років, а Світлана Михайлівна давно психосоматик лікуванням хвороб тіла, які з'являються з-за проблем з психікою. Також ми підключили інших фахівців неврологів, педіатрів, дієтологів, гастроентерологів, ендокринологів. Буде вестися поліклінічний прийом. Ми хочемо вивести косметологію на новий рівень, ввести її в медичне русло. Наш головний принцип до краси через здоров'я.

У ZM clinic є багато того, що рідко можна знайти не тільки у вітчизняних, а й навіть в зарубіжних клініках. Наприклад, тут зібрані рідкісні лазерні апарати в Україні таких всього лише кілька штук. Також в клініці представлено таке рідкісне напрямок як естетична гінекологія. Є можливість зробити якісні генетичні, лабораторні дослідження. А також за допомогою етіопатологіческого підходу дослідити психологічного стан пацієнта. І потім лікувати не симптоми того чи іншого захворювання, а їх причини. Що, зрозуміло, набагато ефективніше.

Зовнішність людини дуже залежить від його емоційного стану, зазначає Світлана Мороз доктор медичних наук, професор, завідуюча відділенням психосоматики Обласної лікарні ім. Мечникова. Про це я не раз розповідала на різних конференціях, запит на такі лекції був дуже високим. З'ясувалося, що серед пацієнтів косметологічних клінік багато людей з психічними розладами і такими глибинними проблемами, які вони намагаються вирішити в кабінеті косметолога. Щоб допомогти таким пацієнтам, ми разом з Юлією Олександрівною вирішили об'єднати наші зусилля. Так народилася ZM clinic. Тут буде надаватися не тільки багатопрофільна медична допомога будуть справді унікальні речі. Наприклад, буде працювати лабораторія сну. У ній буде обладнання, яке дозволить нам правильно лікувати різну патологію, що виникає на тлі розладів сну. Ми будемо займатися поліпшенням якості життя людини, створюючи красу, як зовні, так і всередині. Клініка створена за нашою авторською методикою, вона відрізняється від подібних медзакладів, які є за кордоном.

На прийом в ZM clinic можуть потрапити пацієнти будь-якого віку як дорослі, так і діти. Адреса клініки вул. Володі Дубініна, 14. Телефон для запису на прийом 067-524-37-37.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *