22.01.2022

У Дніпрі відобразили «Тунель кохання» (ФОТО, ВІДЕО)

У Дніпрі багато цікавих і незвичайних місць, красу і неповторність яких створила сама Природа. Можливо, для когось ми відкриємо абсолютно нову локацію, яка викличе небувалу бурю емоцій. Йтиметься про тунель кохання, який проходить по маршруту слідування трамвая № 5, повідомляє Міськрада з посиланням на Наше місто.

Це абсолютно незвичайне і в той же час трохи загадкове місце, яке знаходиться в районі заводу ім. Петровського. Тунель кохання — шедевр, створений самою природою, без втручання людини. Журналісти вирушили сюди і побачили все на власні очі.

Тунель кохання приваблює багатьох романтиків міста і області. Тут часто влаштовують фотосесії або просто приїжджають подивитися на диво-дивне.

Улюблена локація вже стала певною Меккою і місцем паломництва для закоханих, які хочуть свої почуття і емоції відобразити в такий красивому і незвичайному краї.

Потрібно сказати, що фотографії виходять дійсно незвичайними. Тут поринаєш у тишу природи, слухаєш спів птахів, шелест листя …

Фотографії завжди виходять яскраві, насичені і емоційні. Але пам'ятайте, під час зйомок потрібно бути обережним, тут ходять трамваї!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *