18.01.2022

У Дніпрі вранці всі основні дороги будуть проїзними — Лисенко

Сьогодні в Дніпрі весь день мала хуртовина, снігоприбиральна техніка працювала в режимі нонстоп. Але через велику кількість транспорту на дорогах, кинутих на узбіччя авто, а також маси ДТП, на дорогах міста стався транспортний колапс, передає «Міськрада».

Як зазначає заступник мера Дніпра Михайло Лисенко, у деяких країнах у разі снігопаду та рівня опадів 40 см місто просто закривають на кілька днів, поки всі не приберуть. У Дніпрі місцями випало до 60 см снігу, при цьому негода продовжувала вирувати. Тому дивно чути коментарі дніпрян з приводу поганого прибирання, коли в місті справжня стихія:

Дуже просто писати свої коментарі та невдоволення снігом, що випав.
Я до цього майже вже звик. Ладно.

Але за останню добу у нас у місті випало місцями до 60 см снігу.

Згадаймо, коли, починаючи з 2015 року, у нас хоч раз були проблеми зі прибиранням снігу на всіх проїзних і дорогах загального користування?

Завжди, максимум на ранок всі дороги були вже у нас чорні.

< Але коли за кілька годин випадає 60 см снігу, це вже не просто сніг, це стихія. З таким не впорається жодне місто світу.

Пам'ятаєте позаминулого року? Коли в Нью-Йорку випало 70 см снігу? Все місто було паралізовано на три доби. Так, ми не Нью-Йорк – бюджет одного міста Нью-Йорка дорівнює бюджету всієї України. Проте завтра вранці більшість усіх доріг у нас вже будуть чисті. Ми не Нью-Йорк», — зазначив Лисенко.

Також смішно було читати коментарі у стилі: «техніки не видно, значить її немає». сьогодні проїхав Титова до Робочої і не бачив жодної машини яка прибирає сніг!І таке інше.

Особливо вбив — Чому досі немає доріг з підігрівом

Готовий запросити будь-кого бажаючого на екскурсію до будь-яких підприємств, які займаються утриманням доріг. Там Ви зможете розпитати із пристрастю всіх наших водіїв, хто, коли і о скільки виїхав на маршрут.

Для довідки, сніг вчора розпочався о 5-й ранку, а всі водії були на лінії вже о 23.30.

>

Найголовніша і найжахливіша проблема: немає можливості чистити сніг у пробках. Техніка повинна горнути сніг не зупиняючись, і посипаючи дороги.

А тепер питання, що станеться з машинами, що стоять у пробці, за піскорозкидувачем з якого летить велика сіль (3помол) і відсів?

Я був практично у всіх прикордонних штатах із Канадою. Вони найсніжніші.
Коли там випадає сніг понад 40 см, міста закривають усі. На дві-три доби, доки сніг не розчистять. Працювати залишаються лише лікарні, деякі аптеки магазини та поліція. Але ми не США, вранці, всі основні дороги будуть проїзні. Навіть незважаючи на те, що зараз мінус 6 і пішов дощ», — пише заступник мера.

Як зазначає Лисенко, техніки, палива і всього вистачає з головою. Але такого снігу з 2006 року не було.

Як ми раніше писали, 28 грудня в Дніпрі було оголошено штормове попередження.

Через погіршення погоди дніпрян попросили залишатися вдома, а машини не кидати на узбіччя, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *