17.01.2022

У Дніпрі вручили грошові сертифікати на покупку власного житла: кому пощастило

У Дніпровській міській раді шістьом дніпрянам з числа сиріт та дітей, позбавлених батьківщини на загальну суму майже 4,6 млн грн (по 764 165,5 грн для кожного). Кошти на квартири є як державною субвенцією, так і з міського бюджету Дніпра (2,3 млн грн). Усі майбутні власники квартир перебували у черзі квартирного обліку, повідомляє Міськрада.

Вітаємо вас з такою важливою подією. Мати власне житло сьогодні справді важливо. Тому нехай квартира якнайшвидше з'явиться, і щоб у житті вона була не одна, сказав заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики міськради Едуард Подлубний.

Представник мерії також додав:

«Раніше фінансування на придбання житла для такої категорії осіб було з державного бюджету, а з нинішнього року законодавству кошти виділяє і місто». обліку складався з 1993 року.

Чесно кажучи, вже й не очікував отримати квартиру. Коли мені зателефонували з міської ради та повідомили цю чудову новину, був приємно вражений. Зараз винаймаю житло. Планую створити сім'ю, і своя квартира якраз на часі, розповів чоловік.

Нагадаємо, раніше ми писали у Дніпрі 14-річна школярка вколола собі масло в губи. Дівчинка вже перенесла 3 операції

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *