25.01.2022

У Дніпрі хочуть відкрити витверезник для тварин (ФОТО)

Нескінченні свята з переїданням і виливами вже починають позначатися на здоров'ї жителів Дніпро. Але як виявилося, і брати наші менші не проти залити за комір.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на сторінку у Facebook Ветеринарна клініка «На Робочій»

Сюди одразу після зустрічі Старого Нового року у стані сильного алкогольного сп'яніння надійшов собака – лабрадор Харві. Він, не повірите, випив, вірніше – вилакав – пляшку коньяку.

Якоїсь миті новорічного застілля Харві залишився один у кімнаті. І він вирішив не гаяти часу і поласувати смачненьким, поки ніхто не бачить. Але під смачненьким собака обрала пляшку коньяку, яка стояла на столі. Харві скинув його на підлогу, вигриз зубами пробку і вилакав усю пляшку міцного напою», — написали на сторінці ветклініки.

Звичайно, собака швидко сп'яніла і, за словами власників, почала запалювати. Спочатку це було смішно. наступного дня господарям було вже не до жартів. Собаку хитало з боку в бік, лапи не слухалися. 4e6048f6b35e25e2a23be3a5df2dfb7e.jpg» />

У такому стані Харві потрапив до нас. Йому провели дезінтакційну інфузійну терапію, схожу на ту, яку людям роблять у подібній ситуації. Після цього випадку було ухвалено рішення про відкриття нової послуги у клініці витверезник для тварин, — пожартували ветеринари.

До речі, це далеко не рідкісний випадок. Як написала у коментарі до посту Юлія Михоль, вибір собак іноді шокує господарів. І їй у цій же клініці доводилося рятувати улюбленого йорка, який наївся цукерок з алкогольним лікером. >

На щастя зараз чотириногий любитель міцних напоїв вже вдома, і навряд чи захоче ще раз пристраститися до алкоголю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *