17.01.2022

У Дніпрі затримали рецидивіста-вбивцю (ВІДЕО)

У Дніпрі затримали рецидивіста, який зухвало вбив колишнього співкамерника, проломивши йому череп. Кривавий злочин сталося під час застілля, а зловили душогуба на автовокзалі — він намагався втекти з міста. Хто допоміг вийти на слід підозрюваного і що йому тепер за це «світить», розповідає «ДнепрТВ».

Били палкою, били цеглою.

Студент університету внутрішніх справ, Микита, в деталях розповідає, чим і як убили його сусіда, який жив на 9-му поверсі. У будинок, де стався злочин, майбутнього юриста запросили як понятого:

Коли зайшов в квартиру, побачив труп, який лежить між передпокоєм і великою кімнатою. Було дуже багато крові і забруднені цегла і палиця «.

Вбитого звали Володимир. За життя 48-річний чоловік кілька разів встиг відсидіти за гратами, кажуть сусіди, а після звільнення перетворив свою квартиру в кубло.

Там бардак. Він у в'язниці сидів, Зрозумійте, дружину вбив. 7 років сидів або щось таке. Воно до цього йшло. Бійки, шум там … Це неможливо, це було пекло! «, — розповідає сусід убитого.

Напередодні вбивства з квартири Володимира також було чутно гучні крики. Все виглядало так, немов п'яний господар з кимось бився.

Не треба і відчепися, відпусти. Ось такі ось були. З 11 години вечора і до 3 години ночі. 4 години ось це ось тривало … «, — розповідає Микита.

В квартирі вбитого експерти знайшли чимало відбитків пальців, що належали особам, які мали судимості, які і раніше потрапляли в поле зору правоохоронних органів. Тим часом кінологи активно прочісували навколишні багатоповерхівки. Всього на місці кривавого злочину працювали більше сотні поліцейських.

Було дуже багато поліції. Приїжджали з собаками, лабораторія кримінальна приїжджала. Дуже багато машин «, — розповіла свідок Єлизавета.

Під час спілкування з мешканцями будинку, оперативникам вдалося знайти важливого свідка. Той чітко описав чоловіка, який в збудженому стані вибіг з під'їзду, де стався злочин, і попрямував на зупинку громадського транспорту. Людини з татуюванням на плечі, одягненого в тільняшку, знайшли через кілька годин.

За орієнтуванням, яку отримали всі патрулі поліції, підозрюваного у вбивстві випадково помітили на автовокзалі Дніпра. Чоловіка відразу затримали. Він помітно нервував, а на його взуття були засохлі плями крові «, — каже журналіст Артур Терещенко.

46-річний рецидивіст, який вже мав квиток в Тернівку, опору не чинив, бо не встиг. Обставини його затримання розповідають поліцейські, які заступили на чергування на наступний день і додають: колеги, розкрили кривавий злочин, діяли швидко і професійно.

Кожен день доводиться ризикувати, але для того ми і прийшли до правоохоронних органів працювати, щоб забезпечувати спокій громадян, розкривати злочини та правопорушення «, — зазначає Вадим Головко, співробітник патрульної поліції Дніпра.

Поки триватиме слідство, вбивця буде перебувати в СІЗО. З огляду на його кримінальне минуле, підозрюваному загрожує довічний термін.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *