29.05.2022

У Дніпрі затримали терористів-колекторів, яких кришували місцеві «авторитети» (ВІДЕО)

У Дніпрі поліція провела спецоперацію в офісі колл-центру, звідки людей тероризували представники .

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на Дніпро Головне.

Як неодноразово писали ЗМІ, кол-центри, які діють з Дніпра, займаються масовим залякуванням та здирництвом по телефону, ця шахрайська діяльність поширюється на Україну, Білорусь та Росію. Нещодавно заступник голови правління Ощадбанку Росії Станіслав Кузнєцов назвав Дніпро столицею телефонного шахрайства через call-центри.

Я і мої колеги таки вважаємо, що столицею такого бізнесу сьогодні по праву є місто Дніпро Ми фіксуємо 3-7 тисяч таких дзвінків на день Цього року новий тренд це дзвінок від співробітника поліції, від прокуратури, від слідчого комітету тощо, сказав заступник голови правління Ощадбанку Росії Станіслав Кузнєцов.

Роботу незаконних кол-центрів, як повідомляють обізнані джерела, кришують дніпровський кримінальний авторитет Нарік (Олександр Петровський) та його близький злодій у законі Умка (Сергій Олійник). Також у причетності до діяльності колл-центрів обґрунтовано підозрюють вихідця з криміналу Загіда Краснова. >Нинішній скандал вибухнув після того, як дзвонарі з кол-центру кілька тижнів загрожували освітянам однієї зі шкіл Києва. Телефонні терористи залякували директора непомірними відсотками, малювали фотожаби на вчителів та публікували їх у соціальних мережах, загрожували безпеці дітей та обіцяли викласти у мережу порноколажі. В результаті пресингу негідників з колл-центру Наріка-Умки-Загіда одна з викладачок звільнилася. Колектори Алурія і Елада поводилися круто, говорили про дах, що їм закон не писаний і ведуть їх по наших губах. Сьогодні Поліція Київської області прийшла до них у гості, у Дніпрі. Вилучили комп'ютери, потримали на рак. Саме звідси йшли погрози, прокоментував ситуацію відомий бізнесмен, блогер Гарік Корогодський.

Так само повідомляють, що слідство у справі взяв під особистий контроль радник голови МВС Антон Геращенко. embed-responsive-16by9″>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *