22.01.2022

У Дніпрі завтра сильно похолодає: синоптик обіцяє заморозки

В Україні завтра, 23 вересня, відомий синоптик Наталія Діденко обіцяє суттєве похолодання. За її словами, на четвер в нашій країні доводиться мало не найхолодніший день у всій Європі, повідомляє Міськрада.

Синоптик також рекомендує одягатися тепліше. Теплі пуховики, шапки і навіть рукавички вже будуть до речі. Вночі Україну накриють серйозні заморозки. Температура повітря в північних і центральних областях, а також в Харківській, Тернопільській та Хмельницькій досягне + 6 + 10 градусів.

Правда, в західних регіонах України в цей день почне трохи теплішати. Температура повітря прогріється до 9 — 13 градусів. У Луганській і Донецькій областях буде температура трохи вище +10 +15 градусів.

Що стосується вітру, то він буде північно-західним. У західних регіонах він буде більш поривчастим.

24-го вересня у всій країні вітер істотно посилиться до штормового, дощів побільшає. Тому без парасольки з дому краще не виходити.

В нинішні вихідні — 25 та 26 вересня, за прогнозом Наталії Діденко, «синоптична ситуація, озирнувшись, типу» Хто я? Де я? «, Одумається — підвищить градуси і почне вимітати дощ. І навіть пустить на метеосцену сонце».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *