20.05.2022

У Дніпрі збудують стадіон світового рівня (ФОТО)

Стадіон ім. Про це на прес-конференції розповіла Марина Філатова, президент федерації легкої атлетики Дніпра та Дніпропетровської області, повідомляє «Міська рада» з посиланням на «Наше місто».

Урочисте відкриття стадіону намічено на травень. Планується, що тут відбудеться Чемпіонат України з легкої атлетики. ми будемо чисто легкоатлетичний стадіон, адже до цього ми ділили інфраструктуру з іншими видами спорту. Ми намагатимемося отримати максимальну сертифікацію, можливо це буде 2 категорія. І тоді ми зможемо проводити тут змагання не лише європейського, а й світового рівня!», — розповіла Марина Філатова. спортивної форми та, дотримуючись правил.. У майбутньому планується розділити стадіон на сектори: для спортсменів-аматорів, професіоналів та проведення командних тренувань. .jpg» />

Але, звичайно, жодних розпивань спиртних напоїв, прогулянок з колясками та на велосипедах, посиденьок на стадіоні не буде. Це важливо, адже тут професійне та дороге обладнання та покриття», наголосила Марина Філатова. .

Відкриття стадіону планують поєднати з чемпіонатом, на який очікується приїзд 600 учасників.

Ми всі чекаємо на відкриття та подали заявку до Федерації легкої атлетики України на проведення одного з чемпіонатів у Дніпрі. І щоб люди з масою вражень потім роз'їхалися містами України», підкреслила Марина Філатова.

Раніше ми писали, як завдяки сайту Бюджет участі городяни змінюють Дніпро на краще.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *