17.01.2022

У Дніпрі зранку «замінували» школу

У Дніпрі в середу, 15 грудня, близько 12 години дня, з'явилася інформація про те, що школу №111 на проспекті Героїв, 29 замінували.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на патрульну поліцію Дніпра.

Дітей та персонал вивели на вулицю. На місце інциденту викликали правоохоронців. До речі, цю школу «мінують» вже вп'яте за останні два місяці. Щоразу, за словами фахівців гумдепу, на місце події прибувають вибухотехніки, кінологи, рятувальники та інші відомства. Це колосальні витрати та втрата дорогоцінного часу.

Тим часом за подібні кримінальні правопорушення згідно зі ст. 259 Кримінального кодексу України, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком від 2 до 6 років. p>За повідомлення про фейкове замінування передбачена відповідальність у вигляді різного терміну позбавлення волі.

За подібні вчинки дітей до адміністративної відповідальності будуть притягнуті їхні батьки. Відповідно до ст. 183 «Свідомо неправдивий виклик спеціальних служб» та ст. 184 «Невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов'язки з виховання дітей», дорослим доведеться сплатити різного розміру штраф.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *