20.01.2022

У Дніпрі з'явилися вузли з нержавійки (ФОТО)

Місце для фотосесій і зустрічей. Два металевих вузла встановили в Дніпрі на вулиці Яворницького сьогодні, 2 вересня. Скульптури називаються Inside. Зроблені вони з нержавіючої сталі. Обидві вагою понад тонну. У висоту кожна більше двох метрів. На розробку і реалізацію проекту знадобилося півроку.

Про це повідомляє «Міськрада».

Арт-об'єкт встановлений вгорі вулиці (навпроти Преображенського собору). І це завершальна родзинка з семи інсталяцій на реконструйованій вулиці Яворницького: По ідеї у нас тут ряд локацій: знизу тераса-сад, друга артзона для зустрічей або невеликих лекцій під відкритим небом, далі тераси солярій і дитяча, потім зона відпочинку зі столиками, а зверху так зване місце зустрічі, там якраз і розташовані ці скульптури, підкреслив головний архітектор проекту Євген Васильєв.

В вузлах ми намагалися відобразити процес, який постійно відбувається у нас всередині, боротьбу. А матеріал вибрали, тому що Дніпро відомий виготовленням металу. Вважаю, що городянам вони припадуть до душі, розповів дизайнер інсталяції Валерій Кузнєцов.

Огороджувати арт-об'єкт не будуть, дніпряни можуть вільно доторкнутися до металевих вузлів або провести фотосесію, а й відпочити, адже біля них встановлені лавочки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *