22.01.2022

У Дніпрі з'явиться новий ТРЦ з унікальним проектом

Зараз йдуть активні роботи по розробці проекту ТРЦ в Дніпрі, який з'явиться на місці колишнього заводу металевих виробів на Набережній, на земельній ділянці близько 12 га за адресою вул. Академіка Белелюбського 1. Про це в ексклюзивному інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» розповів заступник гендиректора, директор з роздрібної торгівлі компанії «Епіцентр К» Володимир Гончаров.

За словами Гончарова, перший подібний проект з'явиться у Львові. Зараз ведуться активні роботи по розробці проектів формату ТРЦ в Дніпрі і Запоріжжя.

Торгові центри нового формату компанія планує відкривати в великих містах. Чи не забудуть і про столицю:

Звичайно, наша стратегія не обходить і столицю, але конкретної локації зараз не можемо озвучити. Також працюємо над концепціями ТРЦ в Одесі і Харкові «, — повідомив Гончаров.

Гендиректор підкреслив, що вимоги до зовнішнього вигляду і наповнення майбутніх проектів дуже високі.

Це повинно бути ТРЦ, який не схожий на інші вже наявні в Україні. Звичайно, там повинні бути бренди, які завоювали найбільшу прихильність українському ринку, і популярні в світі. Також необхідно залучити бренди, які ще не представлені на нашому ринку. Крім того, ми створимо особливі магніти, які ще ніде не представлені, і зроблять наші проекти дійсно унікальними «, — повідомив Гончаров.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *