22.01.2022

У Дніпрі з'явиться новий житловий комплекс, який стане родзинкою міста (ФОТО)

У Дніпрі на ж/м Сонячний за адресою вул. Малиновського 60 з'явиться новий 25 поверховий ЖК GRAND. Даний проект був представлений на Містобудівній раді ще в 2018 році і був успішно затверджений, але до початку реалізації дістався тільки в цьому році, повідомляє Міськрада з посиланням на повідомлення Микити Реутова.

Об'єкт розміститься на місці скверу у формі кола і з огляду на параметри майданчика, отримає незвичайну геометрію. Це перший і поки єдиний новий житловий комплекс, з якого буде відкриватися шикарний вид на панораму правого берега Дніпра. Це буде набагато яскравіше і красивіше, ніж панорама лівого берега.

Крім того , 3 роки тому на презентації проекту заявляли, що на експлуатованої покрівлі будинку з'явиться оглядовий майданчик для всіх бажаючих, на неї буде вести окремий ліфт.

Сподіваюся, що замовник все-таки не відмовився від цієї ідеї тому цей майданчик відразу стане центром тяжіння для жителів усього міста. Для автомобілів буде побудована окремо стоїть багаторівнева парковка. Підготовчі роботи розпочнуться вже найближчим часом, — написав у повідомленні Микита Реутов.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *