25.01.2022

У Дніпрі з'явився триметровий Сокіл (ФОТО, ВІДЕО)

Сокіл надихає: у Дніпрі розповіли про зміни на житловому масиві, завдяки проектам /p>

Про це повідомляє «Міська рада».

У Дніпрі презентували триметрову металеву скульптуру сокола. Ініціатива Сокіл надихає переможець Бюджету участі. Встановили птицю на бульварі Слави, 40. Також цього року на житловому масиві створили закриту зону для вигулу собак, доріжку серед будинків, облаштували зону відпочинку.

До реалізації ми довго думали, що тут буде просто фотозона чи арка. Спілкувалися з жителями, що треба зробити, та народилася ідея встановити сокола. До того ж ще один проект благоустрою, що реалізовується тут, на бульварі перед арт-об'єктом. Раніше тут був як Шанхай із різноманітними стихійними точками. А завдяки комунікації з міським головою Дніпра Борисом Філатовим і такому проекту ми зробили справжнє місце відпочинку, розповіла автор проектів на ж/м Сокіл Юлія Черечеча. Подібний проект із встановлення великих арт-об'єктів перший.

До цього був подібний до установки 8 міні-скульптур Відчуй Дніпро. У цифрах 2021 року на Соколі реалізували 6 ініціатив майже на 2 мільйони гривень. А за п'ять років на житловому масиві стали переможцями 24 проекти більш ніж на 9 мільйонів, наголосив представник департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради Владислав Соловйов.

У 2022 році на Соколі реалізують 6 проектів майже на 4 мільйони.

p>

Також на ж/м Сокіл-1 на завершальному етапі роботи з ремонту внутрішньоквартальних доріг. >

Заасфальтували як дороги, так і тротуари. Замінили бордюрний камінь, облаштували додаткові кишені для паркування, окремо є кишені для сміттєвих контейнерів. Облаштували підходи до під'їздів, підсумував начальник управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Дмитро Коробов.

Подробиці — у відео наших колег з «Дніпра оперативного». embed-responsive-16by9″>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *