06.12.2021

У Франківську на 17 тис. грн оштрафували продавчиню, яка торгувала без рукавичок

Івано-Франківський міський суд визнав винною у порушенні карантинних правил жінку, яка торгувала продуктами на вулиці Стуса.

Ще 6 квітня правоохоронці склали на жінку протокол за порушення правил карантину: вона здійснювала продаж продуктів харчування без латексних чи поліетиленових рукавиць.

Жінка кілька разів не з’являлася на судові засідання, хоча була повідомлена про час та місце розгляду справи. На останнє засідання її адвокат подав на електронну адресу суду клопотання про відкладення розгляду справи у зв’язку з його участю в розгляді іншої справи у Рахівському районному суді Закарпатської області.

Втім, суд вирішив, що це клопотання задоволенню не підлягає, оскільки судовий розгляд справи вже неодноразово відкладався.

Суд вважає, що продавчиня та її захисник зловживали правом на відкладення розгляду справи та затягували строки розгляду з метою уникнення відповідальності.

Дослідивши матеріали справи: протокол про адмінправопорушення, рапорт поліцейських і відеозаписи з нагрудних камер, – суддя вирішила за необхідне притягнути жінку до адміністративної відповідальності.

Продавчиню визнали винною у порушенні правил карантину та призначили 17 000 грн штрафу.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *