25.01.2022

У Києві продовжуються мітинги проти одіозного Краснова з Дніпра

Ввести санкції проти скандального дніпровського депутата Загіда Краснова вимагали у Києві під стінами парламенту активісти » корупції». Чергова акція протестувальників пройшла 30 листопада.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на 49000.

Лідер Громадської сили з 2006 року відкрито співпрацював з одним із засновників сепаратистського проекту Кремля Новоросії та колишнім заступником голови фракції Партії регінів у ВР Олегом Царьовим. Той був нардеп від Партії регіонів. Така «дружба» допомогла Загіду Краснову, незважаючи на низьку підтримку городян, стати секретарем міськради, а просто його директором і отримати можливість розпоряджатися територіальними ресурсами територіальної громади Дніпра.

Як зазначає політолог Богдан Галенко, з 2006 року Краснов увійшов до Дніпропетровської міської ради. І з цього моменту розпочалася хоча б відкрита співпраця Краснова та Царьова. У 2006 році Партія регіонів фактично сформувала найбільшу фракцію та створила коаліцію з досить невеликою політсилою Громада. Сам Олег Царьов відсторонився від управління в міськраді і повністю передав кермо влади Загіду Краснову.

Під піар свого проекту Краснов придбав тоді безліч білбордів. Він також побудував свої ресторани на найвигідніших ділянках Набережної та отримав десятки гектарів землі.

У 2014 році Царьов втік до Росії. Акраснов почав вибудовувати образ патріота та волонтера.

Активісти з'ясували, що соратник Краснова Ігор Лаппо пов'язаний у багатьох бізнесах із партнером сина Царьова Леонідом Лук'яновим. А це означає, що зв'язок між лідером Громсили і регіонал-втікачем існує і зараз. Більше того, Краснов та його син Руслан відкрито відвідують країну-агресора. Це й обурює активістів. Адже поки Росія вбиває українців на Донбасі, депутати одного з найбільших регіонів країни літають до РФ і, мабуть, ведуть там справи. Раніше ми писали, що одіозний Загід Краснов володіючи без документів берегом Дніпра та заповідним лісом .

А також про те, що 15 листопада у Києві під будівлею МВС розпочалася акція протесту проти олігарха, бізнесмена та депутата Дніпровської міськради Загіда Краснова. Мітингувальники стверджують, що Краснов веде бізнес з Росією і вимагають застосувати до нього санкції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *