26.10.2021

У Кривому Розі чоловік погрожував підірвати квартиру батьків Зеленського

У Кривому Розі чоловік зателефонував до поліції з погрозами підірвати квартиру, де мешкають батьки Володимира Зеленського, передає Depo.Дніпро з посиланням на «Днепр Оперативный».

Під час спілкування з правоохоронцями чоловік зазначив, що він вкрай незадоволений розміром своєї пенсії у 2 тис. грн і тому наважився на такий кроку.

Поліція почала пошуку телефонного терориста і згодом його знайшла. З’ясувалося, що чоловік здійснив свій вчинок під впливом алкогольних напоїв, які вживав у той момент, коли його виявили. Правоохоронцям він повідомив, що підривати квартиру родини Зеленських він не збирався, а просто дав волю емоціям, тому що ображений на Зеленського і не має змоги висловити йому свої думки особисто.

Про долю чоловіка не повідомляється.

Нагадаємо, що це вже не перший подібний інцидент. Так, у серпні 2019 року у будинку родини Зеленських шукали вибуховий пристрій. Перевірку проводили після того, як одне з відомств у Києві отримало повідомлення про можливе «замінування» великої кількості об’єктів у столиці та будинку батьків президента.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *