04.08.2021

У Кривому Розі відбувся автопробіг, присвячений Скрябіну

У Кривому Розі близько півсотні фанатів творчості Кузьми Скрябіна влаштували автопробіг на його честь, передає Depo.Дніпро з посиланням на «Первый городской».

Це був вже шостий такий автопробіг, який став для шанувальників творчості артиста традиційним. Загалом у колоні зібралося близько десятка машин і кілька мотоциклів. По приїзду прихильники Андрія Кузьменка запалили лампадки, поклали квіти і фотографії до пам’ятника на місті його загибелі.

Андрій Кузьменко (1968–2015) народився в місті Самбір Львівської області. Мати – вчителька музики, батько – інженер. В дитинстві мріяв стати водієм сміттєвозу, потім – лікарем-неврологом.

Музикою почав займатися з 8 класу, після того, як родина переїхала до Новояворівська. Ходив до музичної школи, грав на фортепіано. Служив в армії, закінчив стоматологічний факультет Львівського медінституту. Але стоматологія йому не подобалась, натомість все більше захоплювався музикою, зокрема панком. Тут одкровенням був спочатку шотландський гурт The Exploited, потім легендарні «Брати Гадюкіни».

Наприкінці 80-х років Андрій Кузьменко разом із друзями створює гурт «Скрябін» з яким відтоді тісно пов’язує власну долю. Впродовж тривалого часу Кузьма працював ведучим популярних теле- та радіо програм.

Проявив себе і як письменник: у 2006 році видав книгу-автобіографію «Я, Побєда і Берлін», яка згодом кілька разів перевидавалась.

Як раніше повідомляв Depo.Дніпро, 2 лютого 2015 року вранці перед концертом на криворізькій трасі у ДТП загинув відомий український музикант Андрій Кузьменко, фронтмен гурту «Скрябін».

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *