06.12.2021

У МОЗ розповіли, хто безкоштовно отримає вакцину від коронавірусу

У Міністерстві охорони здоров’я заявили, що уряд зможе забезпечити безкоштовне вакцинування від коронавірусу громадян із «груп ризику».

Джерело: очільник МОЗ Максим Степанов, якого цитує DW

Деталі: За словами міністра охорони здоров’я, уряд планує першочергово забезпечити безкоштовну вакцинацію від коронавірусу людей, які належать до «груп ризику». При цьому сам Степанов також планує вакцинуватися.

Пряма мова: «Я впевнений, що хоча б ті групи ризику, які ми визначили в країні, ми повинні обов’язково в першу чергу почати вакцинувати. І зрозуміло, що це за професійною ознакою — медичні працівники, освітяни — і група ризику — літні люди і ті, хто має захворювання. Моє завдання, щоб ми вакцинували насамперед тих людей, які цього потребують. Але я буду ( також вакцинуватися — УП)».

Нагадаємо:

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що Україна отримає вакцину від коронавірусу у кінці першого – на початку другого кварталу 2021 року.
Станом на 5 грудня в Україні виявили ще 13 825 заражень коронавірусом. Загалом з початку епідемії у країні вірусом заразилися 801 716 людей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *