24.05.2022

«У нас із трьох боків фронт, ми не спимо цілодобово, а нам приписали 10% відкату!»: мер Дніпра відповів директору фонду «Повернися живим»

Сьогодні, 23 березня, директор фонду Вернись живим Тарас Чмут висунув необґрунтовані вин , що у Дніпрі, Вінниці та інших містах представники військових адміністрацій вимагають відкоту у волонтерів за пропуск гуманітарної допомоги для Збройних сил України через митний кордон. У своєму посту Чмут назвав прізвища Сергія Борзова та Ігоря Маковцева. Після цього в соціальних мережах вибухнув скандал.

На висловлювання Чмута відразу ж відреагував міський голова Дніпра Борис Філатов, назвавши заяву антикорупційного активіста брехнею та провокацією, особливо у воєнний час.

У мережі з'явився запис телефонної розмови мера Дніпра та Тараса Чмута.

Борис Філатов зажадав від директора фонду Вернись живим поясненням.

За словами Тараса Чмута, представник Дніпра сказав, що місту потрібно 100 джипів, пікапів, бусиків.

Публікуємо відповідь міського голови Дніпра.

Давайте я вам усе перекладу на людську мову. Перед тим як хапатися за клавіатуру, треба думати. Нам справді потрібні машини. І не сто, а тисяча. Тому що навколо нас знаходиться фонд із трьох сторін Приазов'я, Донбас та Харків. Ми машини купуємо за власний кошт. І ви як людина хоча б з мінімальною часткою відповідальності, що ці 100 машин не нам особисто, а тим більше не 10% відкату. Скажіть, ми ці сто машин собі беремо чи для фронту? Тепер ви мені кажете, що із Вінницькою адміністрацією особисто не спілкувалися, а це робила представниця фонду. Ви влаштували хайп! У соцмережах спалахнув скандал! Коли рука тягнеться до клавіатури, думайте, що ви робите! Влаштували зраду на порожньому місці! У нас із трьох боків фронт, ми не спимо цілодобово, а нам приписали 10% відкату!, сказав Борис Філатов.

На вимогу Філатова надати будь-які документальні підтвердження, Тарас Чмут не відповів нічого. Філатов додав, що розбиратися в абсурдних звинуваченнях мають відповідні органи. width=»560″ height=»314″ allowfullscreen=»allowfullscreen» data-mce-fragment=»1″>

Раніше ми повідомляли, Відомий актор Роберт Патрік підтримав звернення мера Дніпра Філатова та зголосився стати послом Доброї волі міста (ВІДЕО).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *