20.01.2022

«У нас з'явилися хороші тротуари»: жителі ж/м Сокіл в Дніпрі задоволені ремонтом в своїх дворах

Ремонт внутрішньоквартальних доріг триває в різних районах Дніпра. Часто вперше за кілька десятиліть оновлюють не тільки дороги, але і тротуари і бордюри, повідомляє «Міськрада».

Місцева мешканка житлового масиву Сокіл Катерина Дмитренко зазначає, що за майже 40 років тут це перший системний ремонт :

Тротуари фактично були відсутні розбиті, потріскані. Зараз все дуже зручно для матерів з дитячими колясками, для дітей, що катаються на самокатах, велосипедах, для літніх людей.

Крім цього, в місті взялися за вирішення ще однієї системної проблеми, пов'язаної з реконструкцією підпірних стінок. Через рельєфності території Дніпра їх встановлювали ще під час перебудови житлових масивів щоб будувати будинки і прокладати дороги.

Цей місяць для нас дуже плідний роблять дороги, почалася реалізація наших проектів Бюджет участі. Тепер мер повідомив нам про ремонт підпірних стін. Для нашого району це велика подія. Такі об'ємні роботи, мабуть, перші з моменту заснування житлового масиву, каже головуючий декількох ОСББ на житловому масиві Сокіл Юлія Черечеча.

Реконструкцію підпірної стінки біля будинку на Соколі, який розташований в так званій нижній частині житлового масиву, почнуть найближчим часом . Вона поруч з великим будинком на 11 корпусів. Зараз вже оголошений тендер. Це буде перший її комплексний ремонт з моменту зведення раніше приводили лише косметичний.

Парапет почав відходити, ми почали це помічати. Переживали, що це може стосуватися будинку, і нам пояснили, що це різні конструкції. Гранітні камені теж відходили, їх можна було зняти рукою. Це небезпечно, адже там бігають діти, пояснює місцева жителька Ганна.

Довжина стінки понад 250 метрів, а її висота сягає від 1 до 5 метрів в різних частинах. Під час ремонту залізобетонні блоки, з яких складається стіна, зміцнять. Також зроблять відведення для дощової води щоб опади не потрапляли на саму конструкцію.

Таке рішення є своєчасним і дуже важливим. Особливо після рясних дощів, які не так давно накрили не тільки Україну, а й Європу, весь світ. Глобальні зміни клімату є викликом для інфраструктури будь-якої країни. Без ремонту підпірних стінок є ризик зсувів великих масивів землі.

Ми відпрацьовуємо з профільними департаментами, з жителями житлового масиву Сокіл проблему з відновленням підпірних стінок. Вони, так би мовити, в поважному віці. Їх будували ще при зведенні самого житлового масиву. Крім цього, рясні опади також посилюють цю проблему. Взагалі, ці роботи будуть не тільки тут, але і на інших житлових масивах, сказав мер Дніпра Борис Філатов, додавши також, що модернізація міської інфраструктури триватиме, щоб територіальна громада була готова до викликів, які розділяє також весь світ, через глобальні зміни клімату.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *