24.05.2022

У НБУ повідомили, яку суму можна зняти з рахунку

Нацбанк дозволив зняття готівкової валюти в еквіваленті до 30 тисячong в

При цьому НБУ з моменту впровадження воєнного стану не вводив жодних обмежень на безготівкові розрахунки. Про це повідомляє Міськрада з посиланням на офіційний сайт регулятора.

Національний банк України послабив низку заборон на операції в іноземній валюті, зокрема з 1 березня 2022 року замість повної заборони на видачу готівкових коштів з рахунку клієнта в іноземній валюті встановлено обмеження обсягом до 30 тисяч гривень на день.

Крім того, Національний банк передбачив можливість використання платіжних карток за кордоном для розрахунків та отримання готівки, додавши їх до переліку винятків до заборони.< /p>

В той же час зазначається, що НБУ з моменту впровадження воєнного стану не вводив жодних обмежень на безготівкові розрахунки, у тому числі за кордоном.

Національний банк також заборонив зараховувати кошти на рахунки клієнтів- фізосіб за переказами, ініційованими з використанням електронних платіжних засобів, емітованих учасниками міжнародних платіжних систем, які здійснюють свою діяльність на території Російської Федерації та Республіки Білорусь сь. Також заборонено приймати в Україні електронні платіжні засоби (включаючи перекази, здійснення розрахунків та видачу готівки), емітовані учасниками відповідних міжнародних платіжних систем.

Нагадаємо, раніше ми писали Розплачуйтесь картками: Нацбанк звернувся до дніпрян з важливою інформацією. Філатов: Уночі просування ворожих військ було зупинено у всіх напрямках Дніпропетровщини (ВІДЕО)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *