17.01.2022

У парку Глоби пройшли показові Виступи юних спортсменів: представили 15 відів спорту

Показові Виступи юних ПРОФЕСІЙНИХ спортсменів відбуліся Надвечір 25 серпня у парку Глоби. Містянам представили понад 15 відів спорту, среди них: художня гімнастика, черлідінг, єдиноборства ТОЩО. Приурочили Виступи до Дня Незалежності України.

Тут показуватімуть вміння всі Дніпровські спортивні школи та Федерации. Если глядачеві сподобався Виступ й ВІН або его дитина бажає спробуваті, то без проблем можна підійті та Записатись на Перше заняття Одразу. Нагадала, что у нас Тренування у спортивних дитячо-юнацьких школах безкоштовні Вимоги. Такі Виступи ми Плануємо Проводити в усіх парках міста, рассказал начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов.

Такими заходами тренери повінні Показувати дітям, что спорт це життя: Аджея наживо перехожі могут Побачити Вже Готові Виступи й чого діти могут навчітіся. Охочим Надамо свои контакти, запрошуємо до нас на заняття, поділівся керівник спортивного клубу з черлідінгу Руслан Король.

Як зазначаються в управлінні спорту, це только репетиція перед масштабним Показове Виступ, что состоится 17 вересня на Фестивальному прічалі Дніпра. Там представляти понад 40 відів спорту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *