26.09.2021

У Павлограді «громадський суд» над нардепом ледь не перетворився на конфлікт


Роман Каптєлов йде на засідання Громадської ради

У Павлограді засідання Громадської ради при міськраді ледь не перетворилося на конфлікт між учасниками, активістами і прибічниками народного депутата Романа Каптєлова, передає Depo.Дніпро з посиланням на Павлоград.dp.ua.

У центрі уваги був інцидент, який стався кілька днів тому. Каптєлов облив стіл у кабінеті міського голови Павлограда Анатолія Вершини брудною водою. За словами нардепа, ця рідина – неочищені стоки, які були набрані в річці Гніздка. Він звинуватив міського голову у бездіяльності.

Нардеп прийшов до театру ім. Захави, де проходило засідання, зі своїми прибічниками, але до приміщення пустили лише самого депутата і його помічників. Інші разом з активістами громадських організацій залишилися на вулиці.

Конструктивного діалогу не вийшло. У підсумку члени Громадської ради вирішили написати листа у комітет з питань етики Верховної Ради, щоб там дали належну оцінку поведінці Каптєлова. Сам він заявив, що своїм вчинком хотів лише звернути увагу міського голови на проблему очисних споруд.

Нагадаємо, відео інциденту нардеп Роман Каптєлов виклав у соцмережах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *