29.05.2022

У поліції озвучили причину смерті брата покійного мера Кривого Рогу

Рідний брат померлого 15 серпня мера Кривого Рогу Костянтина Павлова Андрій помер в результаті отруєння алкоголем.

Про це свідчать дані офіційного висновку судово-медичної експертизи, повідомляє «Міськрада» з посиланням на поліцію Дніпропетровської області.

«Згідно з офіційним висновком судово-медичної експертизи смерть жителя Кривого Рогу наступила в результаті токсичної дії спиртів, випадкового отруєння алкоголем «, — йдеться в повідомленні поліції.

Як раніше повідомляв» Міськрада «, 18 жовтня, близько 18 вечора у власній квартирі було знайдено мертвим брат колишнього мера Кривого Рогу Костянтина Павлова — Андрій Павлов.

Його зайшли провідати друзі, слідів насильницької смерті на тілі чоловіка поліція тоді не виявила. Тіло направили на судмедекспертизу.

У поліції підтвердили, що тіло загиблого виявив знайомий, який приїхав його відвідати. Напередодні потерпілий скаржився на проблеми зі здоров'ям.

Також заявник повідомив, що загиблий вранці подзвонив йому і попросив привезти води, оскільки з учорашнього дня відчував себе погано. Знайомий заїхав до нього і запропонував звернутися до лікаря, а коли приїхав в наступний раз — людина вже був мертвий.

Дана подія зареєстрована в порядку, передбаченому чинним законодавством. На даний момент всі обставини з'ясовуються.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *