24.05.2022

У Росії почався переворот, а шлях серйозно хворий — ГУР МОУ

У Росії вже почався переворот, внаслідок якого серйозно хворий господар Кремля Володимир Путін втратив свою владу

Це наголосив начальник ГУР Міноборони України Кирило Буданов в інтерв'ю британському виданню Sky News, передає Міськрада.

За його словами, голова кремля серйозно хворий на рак. Буданов також зазначив, що розв'язана росією війна проти України досягне переломного моменту в серпні і закінчиться до кінця року.

Перелом буде в другій половині серпня. До кінця цього року буде завершено більшу частину активних бойових дій. В результаті ми відновимо українську владу на всіх наших територіях, які ми втратили, включаючи Донбас і Крим», — сказав голова розвідки.

За словами Буданова, тактика росії не змінилася, незважаючи на її зрушення на схід, , що росія зазнає величезних втрат.

Голова української розвідки говорить, що не здивований невдачами росії у війні.

Військова тактика Росії не змінилася, незважаючи на зсув акценту на схід України, і тому Росія продовжує зазнавати «величезних» втрат.

Ми знаємо все про нашого врага.Ми знаємо про їх плани майже в той момент, коли вони будуються.Євробачити у Росії велику загрозу. з Росією вісім років і можемо сказати, що широко розрекламована російська міць це міф. Вона не така сильна. Це орда людей зі оружням», підкреслив генерал-майор. відповідальність за використання символіки російського вторгнення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *