25.05.2022

У транспорт тільки з тестом чи сертифікатом: коли у Дніпрі та області запрацюють жорсткі обмеження

На Дніпропетровщині з'явилися жорсткі обмеження в роботі транспорту. Кого не пустять у маршрутку, поїзд чи електричку. Таке рішення сьогодні озвучили під час засідання обласної комісії ТЕБ та НС у Дніпрі ОДА. У зв'язку з ситуацією, що склалася з COVID-19 містам і громадам Дніпропетровщини, рекомендували запровадити нові карантинні обмеження. Йдеться про пасажирські перевезення. У транспорт пускатимуть тільки сертифікати про вакцинацію або негативний тест на коронавірус, повідомляє Міськрада.

За словами першого заступника губернатора Володимира Орлова, на такі кардинальні заходи вирішили піти, щоб ефективно боротися з епідемією.

За словами чиновника, сьогодні лікарі працюють на межі можливостей. Рівень захворюваності за тиждень зріс у 5 разів.

Серед тих, хто потрапляє в реанімацію — переважно люди, які не були вакциновані.

Зміни у транспортних перевезеннях з 11 листопада

В даний час діють обмеження на транспорт міжрегіонального та міжобласного сполучення. З 11 листопада на Дніпропетровщині пропонують запровадити їх для внутрішньообласного, міжміського та міського транспорту. Йдеться також про роботу метро, ​​трамваїв, тролейбусів та електричок.

Які потрібні документи пасажирам

Рекомендовано допускати у транспорт пасажирів тільки з сертифікатом про вакцинацію або негативним результатом тестування на коронавірус. Імунізованими мають бути і водії.

Рішення на місцях мають ухвалити сільські, селищні та міські комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Заборонити роботу розважальних закладів

< Крім роботи транспорту, під час засідання комісії було рекомендовано заборонити роботу розважальних закладів з 22:00 до 6:00. та студентів до гуртожитків. Інакше доведеться їхати додому та вчитися дистанційно звідти. Всі пропозиції підтримали одноголосно.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі пішов із життя директор цирку: відома дата прощання. Також ми писали про те, що у Дніпрі та області розшукується Павло Скородзюб

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *