20.05.2022

У Херсоні окупанти намагаються переконати, що Росія «не воює проти українських військових і не завдає шкоди цивільним» (листівка)

У Херсоні окупаційна влада намагається переконати місцеве населення, що злочини в Україні сталися через західні плани знищити російський та український народи.

Про це стало відомо з листівки, які розповсюджують серед херсонців окупанти, повідомляють у ГУР МОУ, передає Міськрада.

У місті розповсюджують листівки, де окупанти називають винними в агресії самих українців та обрану ними владу. Це твердження стає особливо актуальним з огляду на те, що, згідно з даними супутникових знімків компанії Planet Lab, за час окупації на Херсонському міському цвинтарі з'явилися щонайменше 824 нові могили», — пише прес-служба.

Українців закликають до колаборації з окупантами і попереджають про ризик наближатися до російських військових. українських військових і не завдає шкоди цивільним».

Слід зазначити, що на сьогодні українські та міжнародні слідчі ретельно досліджують усі злочини, які скоюють окупанти за прямими наказами російського керівництва. Усі вони будуть доказами для спецтрибуналу як над безпосередніми виконавцями , так і над владною верхівкою країни-окупанта», — додає прес-служба ГУР МОУ.

Раніше ми повідомляли, Перехоплення СБУ: поповнення Росії війська «відточує навички» грабіжницьк на власній техніці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *