20.01.2022

Удосконалюваті децентралізацію треба зі змін виборча законодавства — депутат-пропозіціонер Віктор Коломієць

Голова депутатської Фракції Політичної партии Пропозиція у Богуславській міській раді Віктор Коломієць во время Засідання ПРОпозіціонері Клубу заявивши про ті, что несправедлива виборча система на останніх місцевіх ВИБОРИ в очах людей знівелювала здобуткі децентралізації.

Про це сообщает «Міськрада» з посилання на агентство сайт «Пропозиції».

За словами пропозіціонера, ідею відкритих Списків Було Повністю діскредітовано. За фактом ми отримавших НЕ відкриті списки, а ускладнену Звичайно пропорційну систему. Віборець, Який МАВ бі обирати кандидатів, за фактом звертаючись політічну силу. А мандати получил передусім ті, хто МАВ прохідні місця у єдиному виборча списку, Який партія и склалось.

У Богуславі, например, депутатами від Політичної сили діючого міського голови стали два кандидати, один з якіх получил підтрімку 8, а Інший 17 віборців. І сталося це лишь того, что смороду були на качана списку. Кандидати, Які обійшлі своих однопартійців, подолано так званні квоту, були швідше віключенням Із правил. І відбулось це в основном через роботу сіток и Підкуп виборців, Які при нізькій явці ма ють вірішальне значення. Тож можна Довго переконувати в успішності децентралізації, но коли на етапі избрания новой власти законодавці зманіпулювалі волевіявленням людей довіри до реформи не буде. З цього вітікають мої Пропозиції для Верховної Ради: на майбутніх ВИБОРИ Варто впроваджуваті реальні відкриті списки з рейтинговим рухом хто набравши более голосів, тієї и піднімається Всередині списку, Наголос депутат.

Окрім того, за его словами, для удосконалення реформи децентралізації та патенти змінюваті законодавство, зокрема, относительно Наповнення місцевіх бюджетів. До прикладу, податок на доходи фізичних осіб чи прінаймні его частина має доповідна на территории того населеного пункту, де людина прожіває и інфраструктурою которого корістується. Необходимо такоже вірішіті проблему реєстрації підприємств и зобовязаті їх доповідна податки там, де смороду здійснюють свою діяльність, зазначилися депутат від Пропозиції Віктор Коломієць.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *