31.07.2021

Укладено договір із генпідрядником на будівництво злітної смуги аеропорту Дніпра

Про це у Facebook пише міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає Depo.Дніпро.

Державне підприємство «Фінансування інфраструктурних проектів» уклало договір із ТОВ «Альтіс-Констракшн» на будівництво за 3,95 млрд гривень нової злітно-посадкової смуги аеропорту Дніпра.

«Договір у майже 3500 сторінок із генеральним підрядником на будівництво нового аеродрому «Дніпропетровськ» укладено, та роботи можуть починатися», — пише Криклій.

Планується побудувати злітно-посадкову смугу завдовжки 3,2 км, оснащену сучасними системами навігації, метеорологічним і світлосигнальним обладнанням, яка дозволить приймати повітряні судна кодової букви «Е», у тому числі Boeing-777.

У держбюджеті на 2021 рік передбачено 1,4 млрд грн, які необхідні для будівельних робіт. Всього будівництво триватиме близько 3 років.

Нагадаємо, що договір на проектування будівництва злітної смуги аеропорту Дніпра був підписаний на початку березня 2020 року з ТОВ «Інститут Укрдорпроект». Проектувальник будівництва аеропорту Дніпра був обраний з четвертої спроби.

Наприкінці січня 2021 року, після численних затримок, був обраний генеральний підрядник, що будуватиме нову злітну смугу аеропорту Дніпра.

Державне підприємство замовило додаткові роботи з проектування будівництва аеродрому аеропорту Дніпра.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *