20.01.2022

«УКРАЇНА. DNIPRO. 30 »: понад 800 світлин Дніпра за роки незалежності показали на великому екрані на площади Героїв Майдану

Частина історії Дніпра у світлинах. На площади Героїв Майдану на великому екрані 23 серпня показали більш чем вісімсот фото, зроблене містянамі за 30 років незалежності. Хтось Твір Родинні портрети, Дехто краєвиди Дніпра. Такий проєкт реалізувалі Вперше. Поділитися Спогади охочі могли просто скачать фото на сайт https://ukraine30.dp.ua/.

Наша історія різнобарвна. Ми вірішілі: а чому б НЕ Відтворити Історію нашого міста за згадку дніпрян. Була лишень одна Умова надсилати світлини з Дня Незалежності (1991 року) й до сегодня. Нам відправілі понад тисячу світлин. Люди фіксувалі події, собі й загаль місто. Ми провели відбір, обєдналі їх у єдину відеоінсталяцію І, як підсумок, презентуємо сегодня на центральній площади Дніпра, рассказал начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Подивитись відеоінсталяційне шоу УКРАЇНА. DNIPRO. 30 в Перші хвилини Прийшли более чем сотня дніпрян. Оксана завітала з чоловіком та сином. Фото не надсилайте, но поділілася:

Вважаю, що треба Частіше Проводити Такі Презентації, бо це наша історія и ми ее творимо.

Святковий одяглася на вечір містянка Марина Кириленко у Кольорах прапора України: Я знала, що тут буде концерт, заздалегідь підготувалася. Дуже радію, что у нас проводяться подібні шоу, бо це історія очима людей.

Ось таких серйозно інсталяцій нам не вістачало. Мені здається, что цікаво всім: й молоді, й більш старшому поколінню. Тут є фільм, присвячений Нашій незалежності, якові мі віборюємо до сьогодні, а такоже фото, что Твір наші Дніпряни, зауважіла мешканка Оксана Врублевська.

Між презентацією на площади Розважайся дніпрян й творчі колективи. Подивитись відеоінсталяцію УКРАЇНА. DNIPRO. 30 такоже можна буде й 24 серпня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *