20.05.2022

Україна публікує списки з контактними даними уповноважених з прав людини в суб'єктах РФ

Головне управління розвідки України публікує списки з контактними даними уповноважених з прав людини у суб'єкт РФ на їх мові:

Громадяни, особливо матері та дружини своїх «визволителів від денацифікації та демілітаризації» російської федерації.
Тепер ми звертаємося до вас!

Ось публікуємо список з контактними телефонами, електронними скриньками, ПІБ уповноважених з прав людини, в кожному вашому регіоні. права держава, відправивши мого сина/чоловіка на вірну смерть, а головне в ім'я чого? Як мені забрати його з полону? Отримати «Вантаж 200″ для похорону?» близький у полоні/убитий. Тоді варто задуматися, чому його так довго немає на зв'язку.

Також ви можете вийти і виявити свою громадянську позицію шляхом мітингів у всіх регіонах вашої росії, і повалити вашого неадекватного правителя. Він вас веде в прірву, як ви цього зрозуміти не можете?

Час йде на хвилини. Можливо, у вас вже немає цього часу. Тоді хоча б організуйте належні заходи щодо поховання свого сина/чоловіка-окупанта. Тому що ваша держава навіть і в цьому плані не спроможна напружитися. Адже вам у вашому телевізорі втрат немає. Вони є і величезні. Ви втратили вже близько 8000 населення. А все заради чого?

Ви можете заходити на сайт «Шукай своїх». Може, в комусь і розгляньте своїх близьких.»

Список.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *