06.12.2021

В Івано-Франківську приймають заяви на зміну місця голосування

1 липня розпочався прийом заяв про зміну виборчої адреси для голосування на місцевих виборах в жовтні цього року.

Для того, щоб мати можливість проголосувати за фактичним місцем проживання, а не за місцем реєстрації необхідно до 9 вересня звернутись з заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем фактичного проживання.

Заява може бути подана в паперовій або електронній формі, інформує “Галка” з посиланням на фб-сторінку Івано-Франківської міської ради.

Заява в паперовій формі може бути подана виборцем особисто або через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства.

Заява в електронній формі може бути надіслана виборцем за підписом, прирівняним до власноручного підпису згідно із Законом України “Про електронні довірчі послуги” (кваліфікований електронний підпис),з використанням мережі Інтернет.

Заява в електронній формі створюється шляхом заповнення виборцем електронної форми з використанням відповідного електронного сервісу, розміщеного на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

До заяви виборець додає копію документа, що підтверджує його фактичне проживання за вказаною ним адресою.

До таких документів належать:

• договір найму (оренди) житла за адресою, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою;

виданий органом державної влади чи органом місцевого самоврядування документ, що засвідчує здійснення виборцем підприємницької діяльності за адресою житла, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою (наприклад, виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань тощо);

• документ, що підтверджує право власності на житло за адресою, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою (наприклад, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, свідоцтво про право власності на нерухоме майно, свідоцтво про право на спадщину, договір купівлі-продажу, договір дарування, договір міни тощо);

• довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

• документ, що засвідчує здійснення виборцем догляду за особою, місце проживання якої зареєстроване відповідно до Закону України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні” за адресою, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою (наприклад, рішення органу соціального захисту населення про призначення щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею тощо);

• документ, що засвідчує перебування виборця у шлюбі або у родинних відносинах з особою, місце проживання якої зареєстроване згідно із Законом України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні” за адресою, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою (наприклад, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження, судове рішення про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами тощо).

У разі подання заяви у електронній формі копія документа додається у вигляді файлу у форматі JPEG (*.jpg) або PDF (*.pdf), загальний розмір якого не повинен перевищувати 5 мегабайтів.

Звернення, надіслані з використанням мережі “Інтернет”, повинні містити адресу електронної пошти заявника.

Відділ ведення Державного реєстру виборців здійснює прийом громадян за адресою м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 110 (I поверх) понеділок-четвер з 08:00 до 17:15 год., п`ятниця з 08:00 до 16:00., обідня перерва з 12:00 до 13:00 год.

Телефон для довідок: 55-63-69, 55-20-78, 55-19-95

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *